Senior C++ programátor

Avangarda spol. s r.o.

Location: Ústecký Region, Ústí nad Labem Profession: IT - software development Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Pro významnou mezinárodní SW společnost s vývojovým centrem hledáme šikovné programátory v C++.

Náplň práce

  • vývoj a rozšiřování jednoho z klíčových produktů společnosti

  • vývoj dle agilních metodik v rámci menšího týmu

  • údržba a vylepšování stávajících modulů

  • spolupráce na rozšiřování funkcionality

Požadujeme

  • velmi dobrá znalost C++

  • znalost TCP/IP

  • výhodou znalost Javascript, AngularJS, HTTP, REST APIs

  • výhodou zkušenost s MSVC++, GCC, Clang

  • komunikativní znalost AJ

  • alespoň 5 let praxe s vývojem C++

  • ochota učit se nové postupy a technologie

  • schopnost práce v týmu, samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup

Nabízíme

  • motivační platové ohodnocení plus bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • jazykové kurzy

  • odborné vzdělávání

  • příspěvky na pojištění atd.

Contact person:

Petra Pavlištíková