Technik jakosti

Avangarda spol. s r.o.

Location: Tábor Profession: Quality control Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 22 years Entry date: Immediately
Display language:

Hledáme nového kolegu na pozici: Technik jakosti

Náplň práce

  • Řízení zákaznických a dodavatelských reklamací

  • Procesní analýzy, zavádění a kontrola nápravných opatření

  • Tvorba reportingu, sledování vlivů působících na kvalitu výrobků/procesů a navrhování opatření k zajištění požadované kvality

  • V případě zjištění neshody zajišťuje podklady pro reklamaci nebo nápravné opatření ,Interní audity a revize

Požadujeme

  • Znalost systému řízení jakosti dle ISO 9000, nebo v ISO/TS 16949

  • Orientace v základních nástrojích řízení jakosti výhodou

  • Zkušenosti s interními audity výhodou

  • Samostatnost, schopnost pracovat v týmu a převzít zodpovědnost

  • NJ nebo AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti

  • Zajímavou pracovní pozici s možností osobního rozvoje

  • Dobré platové ohodnocení + bonusy a 13 plat

  • Příspěvek na stravování

  • Mobilní telefon a tablet

Contact person:

Petra Pavlištíková