AKTIVNÍ SVÁŘEČ

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 18000 CZK Location: South Moravian Region Profession: Manufacture & Industry jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: Immediately

Zajímá tě práce na pozici SVÁŘEČ? Aktivně svařuješ a chtěl by si nastartovat svou kariéru v opravdu prestižní firmě sídlící v Brně?

Náplň práce

  • Svařování plechů metodou CO2

  • Čtení z technické dokumentace

  • Kompletování dílů svařováním

  • Kontrola svárů na svařencích

Požadujeme

  • SŠ nejlépe technický obor nebo vyučen

  • Zkušenosti se svařováním (min. 1 rok)

  • Průkaz pro svařování CO2 – ZK 135 1.1

  • Fyzickou zdatnost a pečlivost

  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Stabilní místo ve firmě s dlouholetou tradicí

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na závodní stravování a čištění pracovních oděvů

  • Práci s novými technologiemi

  • Čtvrtletně odměny dle hospodářských výsledků

  • Příležitost další vzdělávání a rozvoje

Contact person:

Denisa Ondrušová