Sládek

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Location: Beroun Profession: Chemistry and food industries Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 2 years Entry date: Immediately

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Sládka v malém pivovaru v Praze.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zajištění vaření piva,

  • vymýšlení nových procedur

  • účast na soutěžích

  • dodržování postupů, zajištění akcí (ochutnávek)

  • přejímka zboží, zadávání procedur do systému

  • úkolování a kontrola kvality podřízených

  • odpovědnost za kvalitu uvařeného piva

POŽADUJEME

  • SŠ nebo VŠ chemicko technická popř. praxe min. 2 roky vč. referencí, znalost procesů vaření piva, znalost práce na pc,

  • znalost cizího jazyka výhodou

  • ochotu se učit novým věcem,

  • organizační schopnosti,

  • zodpovědnost za konanou práci,

  • ŘP skup. B,

  • bezúhonnost,

  • zdravotní průkaz

NABÍZÍME

  • dobrý kolektiv

  • dobré platové ohodnocení

  • zajištění stravování

  • možnost osobního růstu

  • mobilní telefon

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku, prosím zasílejte své CV na email: nabor@mauritiusprag.cz

Contact person:

Tatyjána Bárická