Svářeč nerezu

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Prague, Central Bohemian Region, Vysočina Region Profession: Manufacture & Industry jobs Type of contract: Employment contract, Agreement on work performance Type of employment: Full-time, Shift work Experience: 5 years Entry date: Immediately

Mezinárodní průmyslová společnost se sídlem v Praze přijme do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici Svářeč nerezu. Nutná praxe v oboru, odpovídající platové ohodnocení.

Náplň práce

  • Svařování nerezu

  • Práce podle technické dokumentace

Požadujeme

  • Min. vyučení v oboru

  • Praxe v oboru min. 5 let

  • Platný svářečský průkaz - podmínkou

  • Znalost čtení technické dokumentace

  • Čistý rejstřík trestů

  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme

  • Práci na DPP, HPP

  • Zajištění ubytování

  • Motivující platové ohodnocení

  • Pracovní doba PO – PÁ 8. hodinové směny

  • Místo výkonu Praha, Středočeský kraj, Vysočina

Contact person:

Europa recruitment