Hledání zaměstnanců

Aulinks.cz vám poskytuje uspořádanou a přehlednou databázi životopisů. Životopisy uchazečů v naší databázi jsou z celé škály oborů, od administrativy až po zemědělství. Náš přehled Životopisů uchazečů vám usnadní nábor zaměstnanců. Vyberte si zaměstnance, kteří jsou vhodní právě pro vás.

R.... T.... / Marketing, PR, reklama

Brno 35000 CZK Marketing, PR, reklama
před 7 měsíci

Marketingový univerzál s praxí v segmentu ICT, vzdělávání a krátkodobých pronájmů, se zájmem o event marketing, SEO, grafický design a práci před kamerou. V současné době hledám pracovní příležitosti v Brně.

r.... / Řemesla a manuální práce

Moravskoslezský kraj Řemesla a manuální práce
před 7 měsíci

Muž , pracující

M...... M..... / Tlumočník

Hlavní město Praha, Kutná Hora 8000 CZK Tlumočník
před 7 měsíci

Jmenuju se Mariana Mocanu, jsem z Rumunska, uz v Ceske Republice pracuju a bydlim od roku 2010.Jsem na materske dovolene a hledam brigadu. Umim perfektne rumunstina, cestina jeste se ucim, ale napisu a rozumim taky do cela dobre.

K....... B........ / Překladatel

Hlavní město Praha Překladatel
před 7 měsíci

prekladatelka pre jazykovu kombinaciu francuzsky-slovensky jazyk, 9-rocna prax, komunikativna znalost anglickeho jazyka, velky zaujem o pracu v jazykovom obore

K......... / Stavebnictví, reality

Plzeňský kraj 1 CZK Stavebnictví, reality
před 7 měsíci

Ищу работу фасадчика-высотника в Чехии. Нахожусь в Чехии. Опыт работы 6 лет. Вайбер +380979068026. Польская виза до конца года.

P.... P..... / IT vývoj SW

Hlavní město Praha 70000 CZK IT vývoj SW
před 7 měsíci

Dobrý den, zajímá mne pozice Projektový manažer. Mám dlouholeté zkušenosti z řízení projektů na straně odběratele i na straně dodavatele IS a hlavně ve vývoji aplikací na objednávku klienta. Jako jednatel a manažer joint-venture společnosti vyvíjející SW jsem řídil celý životní cyklus projektů.…

před 7 měsíci

Mám záujem o prácu recepčnej. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na mojej mailovej adrese.

K....... M....... / Masér

Hlavní město Praha Masér
před 7 měsíci

Dobrý den, hledám na částečný úvazek práci masérky. Umím sportovní/švédskou masáž a havajskou Lomilomi masáž.

B...... / Operátor výroby

Hlavní město Praha Operátor výroby
před 7 měsíci

Працюю в компанії Leoni оператором тех. установок (komax, ganusia, shafer, shloninger. За спеціальністю бурильник нафтових і газових свердловин, водій B,C, працював 7 років в taxi.

Š.... B.... / Marketing, PR, reklama, Kameraman, Pedagog

Jihomoravský kraj 17000 CZK Marketing, PR, reklama, Kameraman, Pedagog
před 7 měsíci

Zkušenosti, znalosti a dovednosti: • Říjen–prosinec 2016 praxe v Českém rozhlase Brno • Natáčení reportáží a promo videí pro neziskovou organizaci Halahoj z. s. • Produkce a postprodukce krátkých filmů a dokumentu • Audio a video kurzy na katedře mediálních studií a žurnalistiky • Leden 2016 –…