Hledání zaměstnanců

Aulinks.cz vám poskytuje uspořádanou a přehlednou databázi životopisů. Životopisy uchazečů v naší databázi jsou z celé škály oborů, od administrativy až po zemědělství. Náš přehled Životopisů uchazečů vám usnadní nábor zaměstnanců. Vyberte si zaměstnance, kteří jsou vhodní právě pro vás.

E.. K.......... / Administrativa, Doprava a logistika, Obchod - prodej a nákup

Olomoucký kraj 25000 CZK Administrativa, Doprava a logistika, Obchod - prodej a nákup
před 13 dny

Mám pozitivní přístup k životu i k práci. Jsem komunikativní, pečlivá, spolehlivá. Ráda se učím novým věcem a rozšiřuji si obzory. Mám ráda výzvy.

D...... M............. / Doprava a logistika, Řidič vysokozdvižného vozíku, Strojvedoucí, Delegát cestovní kanceláře, Chemie a potravinářství, Kvalita a kontrola jakosti

Hlavní město Praha 35000 CZK Doprava a logistika, Řidič vysokozdvižného vozíku, Strojvedoucí, Delegát cestovní kanceláře, Chemie a potravinářství, Kvalita a kontrola jakosti
před 14 dny

С предыдущих мест работы имеются рекомендательные письма Пластиковые права кат: B,C,F машинист ричтрака. Мое хобби это форекс, увлекаюсь путешествиями, люблю гражданскую авиацию

S..... K...... / Výroba a průmysl

Středočeský kraj, Kraj Vysočina 18000 CZK Výroba a průmysl
před 14 dny

Vysokoškolské vzdělání - titul inženýr. Pracovní zkušenosti z oblasti metrologie. Vynikající komunikační dovednosti, dobrá spolupráce s vedením, kolegy a zákazníky. Schopnost se přizpůsobit změnám a pracovat v rychle se měnícím prostředí. Jsem připraven vyhledávat nové možnosti, které dokážou…

F.... V..... / Obchod - prodej a nákup

Jihočeský kraj Obchod - prodej a nákup
před 15 dny

jkhizgh

А........ Ш..... / Vedoucí úseku prodejny, Operátor CNC strojů, Operátor výroby, Operátor, Operátor CNC strojů

Hlavní město Praha Vedoucí úseku prodejny, Operátor CNC strojů, Operátor výroby, Operátor, Operátor CNC strojů
před 15 dny

хорошая физическая подготовка,стрессоустойчивость, Коммуникабельность, исполнительность,энергичность, активность, нацеленность на результат, инициативность, грамотная речь, легкая обучаемость, энтузиазм, амбициозность.

J... M.......... / Zdravotnictví a farmacie

Ústecký kraj 17000 CZK Zdravotnictví a farmacie
před 16 dny

Mam zájem o práci v oboru zdravotnictví

A...... G....... / Administrativa, Gastronomie a cestovní ruch, Obchod - prodej a nákup, Státní správa a neziskový sekt

Karlovarský kraj Administrativa, Gastronomie a cestovní ruch, Obchod - prodej a nákup, Státní správa a neziskový sekt
před 16 dny

Hledám práci s využitím svých znalostí anglického jazyka, kterých v současném zaměstnání aktivně denně využívám při komunikaci se zahraničními partnery. Jsem po mateřské dovolené, mám dvě děti a manžel jezdí pracovně do zahraničí. To je důvod, proč sháním zaměstnání na částečný úvazek.

A.... Č....... / Administrativa, Kvalita a kontrola jakosti

Jihočeský kraj 25000 CZK Administrativa, Kvalita a kontrola jakosti
před 18 dny

Kontrola kvality

О...... М......... / Výroba a průmysl

Středočeský kraj 7000 CZK Výroba a průmysl
před 18 dny

Я Мартиненко Олексій Миколайович, 25.07.1993р народження . Маю 24 повних роки . Освіта середня -спеціальна, з професії помічник машиніста електровозу та слюсар з ремонту рухомого складу 3-го розряду . Прпцював слюсарем з механо сладальних робіт, а також слюсарер з ремонту рухомого сладу.

С......... О... / Truhlář

Hlavní město Praha 25000 CZK Truhlář
před 19 dny

Свинтицкий Олег, мне 33 года, работал столяром 3 года на производстве мебели из массива, умею обращаться с инструментом. Могу работать и не по спецыальности.