Vyhledávání v seznamu firem

Ulehčete si hledání společností, které nabízejí zaměstnání nebo výběrová řízení s Aulinks.cz.
Připravili jsme pro Vás seznam firem, který ulehčí Vaši orientaci mezi zaměstnavateli a dodavateli.
Vyhledávejte firmy, zasílejte své cílené životopisy nebo využijte náš propracovaný systém komunikace pro snazší hledání zaměstnání.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Vyhledat společnost

Externí personalista s. r. o.

Typ společnosti: Personální agentura Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Personální agentura se sídlem v Praze a pobočkou v Českých Budějovicích. Zaměřujeme se především na služby v prostředí IT, legal a v průmyslových podnicích, a to zejména na pozicích středního a vyššího managementu.

fa.štefan ščuka

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: OSVČ Velikost společnosti: Střední (21-100 zaměstnanců)

jsene mals firma s bohumina ktera provadi pomocne prace vseho druhu pracovali jsme ve firmach jako jsou sangvoo hitech ostrava a hundai nošonice ...kde jsme provadeli pomocne prace na provozech a ve vyrobe mame praxi 10.roku

FENIX PERSONAL s.r.o.

Typ společnosti: Personální agentura Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo…

Fit Borolo

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Veřejná obchodní společnost Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

фитнес клуб. фитнес — это оздоровительная методика, позволяющая изменить формы тела и его вес и надолго закрепить достигнутый результат. Она включает в себя физические тренировки в сочетании с правильно подобранной диетой. И упражнения, и диета в фитнесе подбираются индивидуально — в зависимости от противопоказаний, возраста, состояния здоровья,…

Flash taxi

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: OSVČ Velikost společnosti: Velmi velká (1001 a více zaměstnanců)

Компания FLASH TAXI основана в 2015 году. Сегодня мы входим в число крупнейших компаний, оказывающих услуги автовладельцам на Европейском рынке пассажирских перевозок такси. Мы подключаем автовладельцев к агрегаторам такси(uber,taxify,Cabify и многим другим) по всему Евроссоюзу. С нами уже более 9000 водителей.

FRUTIKO international s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Ovocné kytice Frutiko - výroba originálních jedlých kytic z čerstvého ovoce, čokolády a pečených dortů www.Frutiko.cz s doručením kurýrem po celé ČR a pobočkami v Praze a Brně.

Funky Money Group s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Zabíváme se realizacemi koupacích jezer, zahrad. Práce s kamenem. Opěrné zdi, pochozí plochy atd. Realizace infratopných folií a speciálních izolačních technologií. Nabídka oken s tepelným odporem od 0.2 Wk/m2. Úspolrné opatření pro obce, firmy a občany.

Galstian&Galstian Group s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Společnost se zabývá investiční a stavební činností (developer). Naše společnost má za sebou několik velkých projektů např. výstavba 50 rodinných domů a bytových domů v Dolních Počernicích, bytový dům ve Strašnicích, bytový dům na Ovenecké a rodinné domy ve Slivenci.

Graspo CZ, a.s.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Akciová společnost Velikost společnosti: Velká (101-1000 zaměstnanců)

Společnost Graspo CZ, a.s. je významným zaměstnavatelem ve Zlínském kraji v oblasti polygrafie. Tiskárna se zaměřuje na vysoce kvalitní barevný tisk knih, katalogů, brožur, notesů a kalendářů. Současných 250 zaměstnanců zajišťuje kompletní grafické, tiskařské a knihařské zpracování pod jednou střechou. Pro česká a zahraniční nakladatelství,…

GS PLUS s. r. o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Střední (21-100 zaměstnanců)

Výroba dopravních značek a dopravního značení, informačních systémů, reklam a Car Wrapping. Společnost GS PLUS s.r.o. je zaměřena na výrobu a montáž dopravních značek a dopravního značení, dopravních zařízení, směrových sloupků, pružných kovových směrových sloupků a dalších prvků zaručujících bezpečnost nejen na pozemních komunikacích, jako i…