Vyhledávání v seznamu firem

Ulehčete si hledání společností, které nabízejí zaměstnání nebo výběrová řízení s Aulinks.cz.
Připravili jsme pro Vás seznam firem, který ulehčí Vaši orientaci mezi zaměstnavateli a dodavateli.
Vyhledávejte firmy, zasílejte své cílené životopisy nebo využijte náš propracovaný systém komunikace pro snazší hledání zaměstnání.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Vyhledat společnost

DSL Trans s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Vnitrostátní a mezinárodní doprava provozujeme malou i velkou dopravu a doplňkové služby jako pneuservis spedice vytěžování vozidel.

EDELWELLA s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Edelwella is a trade and production enterprise with a concentration on the distribution of a wide range of food and drink products for household and commercial use. Main directions of distribution: Unique network of retail sales – Supermarket “Velet Market” Public retailing, supermarkets, hypermarkets, cash and carry, retail stores. Distribution…

EDUCA KIDS, s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Mezinárodní společnost EDUCA KIDS s. r. o. působící ve školním sektoru. Vydavatelství vzdělávacích publikací pro mateřské a základní školy - 1. stupeň.

ESSA Czech, spol. s r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Velká (101-1000 zaměstnanců)

Jsme zavedená výrobní společnost dodávající lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl. Na českém trhu působíme již od roku 1998.

Eurogalaxie s.r.o.

Typ společnosti: Personální agentura Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Střední (21-100 zaměstnanců)

rodinný zábavní park - zábava za každého počasí. Jsme společnost která provozuje několik zábavních parků - atrakce, zábava pro školy, školky, družiny, rodiny, děti i jen pro dospěláky. Pořádáme tábory, večery pro dospělé, nocování dětí, dopolední akce pro malé děti. Součástí našeho provozu je také gastro ve formě fast foodu.

Externí personalista s. r. o.

Typ společnosti: Personální agentura Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Personální agentura se sídlem v Praze a pobočkou v Českých Budějovicích. Zaměřujeme se především na služby v prostředí IT, legal a v průmyslových podnicích, a to zejména na pozicích středního a vyššího managementu.

fa.štefan ščuka

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: OSVČ Velikost společnosti: Střední (21-100 zaměstnanců)

jsene mals firma s bohumina ktera provadi pomocne prace vseho druhu pracovali jsme ve firmach jako jsou sangvoo hitech ostrava a hundai nošonice ...kde jsme provadeli pomocne prace na provozech a ve vyrobe mame praxi 10.roku

FENIX PERSONAL s.r.o.

Typ společnosti: Personální agentura Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo…

Fit Borolo

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Veřejná obchodní společnost Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

фитнес клуб. фитнес — это оздоровительная методика, позволяющая изменить формы тела и его вес и надолго закрепить достигнутый результат. Она включает в себя физические тренировки в сочетании с правильно подобранной диетой. И упражнения, и диета в фитнесе подбираются индивидуально — в зависимости от противопоказаний, возраста, состояния здоровья,…

Flash taxi

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: OSVČ Velikost společnosti: Velmi velká (1001 a více zaměstnanců)

Компания FLASH TAXI основана в 2015 году. Сегодня мы входим в число крупнейших компаний, оказывающих услуги автовладельцам на Европейском рынке пассажирских перевозок такси. Мы подключаем автовладельцев к агрегаторам такси(uber,taxify,Cabify и многим другим) по всему Евроссоюзу. С нами уже более 9000 водителей.