Vyhledávání v seznamu firem

Ulehčete si hledání společností, které nabízejí zaměstnání nebo výběrová řízení s Aulinks.cz.
Připravili jsme pro Vás seznam firem, který ulehčí Vaši orientaci mezi zaměstnavateli a dodavateli.
Vyhledávejte firmy, zasílejte své cílené životopisy nebo využijte náš propracovaný systém komunikace pro snazší hledání zaměstnání.

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Vyhledat společnost

Polvik Sp. Z o.o.

Pracovní nabídky: 1 Typ společnosti: Personální agentura Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Polvik Sp. z o. o. (registration number 11310) is a part of the Danish company Ramsdal Plus Job ApS with its headquarters in Denmark. We help to find a good job in Scandinavian countries: Norway, Sweden, Denmark and also in Finland, Netherlands and Germany.

Porto MMXVII s.r.o.

Pracovní nabídky: 1 Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Jsme poradenská a konzultační společnost pomáhající majitelům malých a středně velkých českých firem v oblasti času, organizace a lidí v týmu.

Precision Castparts CZ s.r.o.

Pracovní nabídky: 1 Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Velká (101-1000 zaměstnanců)

Precision Castparts Corporate je předním světovým dodavatelem litých a kovaných produktů pro letecký a energetický průmysl. Airbus, Boeing, GE, Rolls-Royce a mnozí další významní výrobci spoléhají ve svých výrobních programech na naše produkty. S výjimkou několika málo, každé letadlo letí s díly vyrobenými v některém ze závodů naší korporace.…

Profi Credit Czech a.s.

Pracovní nabídky: 1 Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Akciová společnost Velikost společnosti: Velká (101-1000 zaměstnanců)

Společnost PROFI CREDIT je předním poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku.

Proindex s.r.o.

Pracovní nabídky: 1 Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Střední (21-100 zaměstnanců)

Polygrafická firma www.karroh.eu Ve středočeských Hořovicích vyrostl na 3.000 m2 hlavní výrobní závod firmy. Strategické umístění na dálnici D5 mezi Prahou a Plzní nabízí českým zákazníkům snadnou dostupnost a představuje i rychlé spojení s Německem a Rakouskem. Administrativní správní jednotka se nachází v Brně. Velký důraz je kladen na…

Promorange s.r.o.

Pracovní nabídky: 1 Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Hostess & Promoter se od roku 2006 věnuje Field Marketingovým projektům. Během této doby se specializovala v oblasti In Store propagaci, Street Marketingu a MICE a vytvořila tak dlouhodobou spolupráci s mnoha přímými klienty a agenturami. Naše společnost má databázi čítající více než 100.000 evropských lidských zdrojů a má 5 kanceláří v Itálii,…

Petr Kolář

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: OSVČ Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Hostimská činnost. Čepování a roznášení piva. Příprava rychlého občerstvení. Práce s PC, zvládnutí inventury. Komunikativnost.

Petr Vnenk

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: OSVČ Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Jsme malá stavební firma na trhu fungující 3 roky. Zabýváme se vším, co se týká staveb- zdění, zateplování, obklady, dlažby aj.

PIB Corporations a.s.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Akciová společnost Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Ми забезпечуємо стратегічне планування – забезпечення процедур, персоналу і управління проектом - проводимо навчання в області соціальних послуг, покращуємо комунікацію. Працюємо з субсидіями – координуючи співпрацю. Ми надаємо консультації з управління для некомерційного сектора. Вирішуємо працевлаштування іноземців / Україна, Молдова, Румунія…

Plzeňské stravování s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Zajištěním závodního stravování. Výroba hotových jídel a minutek. Provozování kantýn, rozvoz obědů firemním zákazníkům. Zajišťování cateringových služeb atd...