Vyhledávání v seznamu firem

Ulehčete si hledání společností, které nabízejí zaměstnání nebo výběrová řízení s Aulinks.cz.
Připravili jsme pro Vás seznam firem, který ulehčí Vaši orientaci mezi zaměstnavateli a dodavateli.
Vyhledávejte firmy, zasílejte své cílené životopisy nebo využijte náš propracovaný systém komunikace pro snazší hledání zaměstnání.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Vyhledat společnost

BUBO-jazykový klub, Ing. Stanislav Blažek

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: OSVČ Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Jazyková škola, výuka dospělých ve firmách a veřejných kurzech. Působíme v okresech Nový Jičín a Frýdek Místek v oblastech Frenštátp.R., Kopřivnice, Příbor, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Frýdlant n.O. Rožnov p.R. Vyučujeme od roku 2000.

Buon Viaggio

Typ společnosti: Personální agentura Forma společnosti: Příspěvková organizace Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Travel company, recruting company ,we have many worker,tourist company,viza center, insurancenncnsknfvionpokcadkewfpokjiwaehf0-wjaeo

Cartechnik Trade, s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Naše společnost provozuje nákladní autodopravu. Předmětem naší činnosti je přeprava nových osobních vozidel po České republice a EU

Casual food s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Barty‘s food pro Vás připravuje snídaně, plněné bagety, domácí burgery, čerstvé saláty, krémové zeleninové polévky, pravou italskou kávu a dezerty. Restaurace je jedinečná v tom, že všechny produkty se vyrábějí z denně čerstvého masa, zeleniny a pečiva. Příprava produktu začíná až po zadání Vaší objednávky. Kromě základní nabídky máte možnost…

CENTA a.s.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Akciová společnost Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Provozovatel regionálního zpravodajského online portálu pro Prahu a okolí ČtiDoma.cz. Rubriky: zpravodajství, sport, historie, single, kultura, osobnosti, dům a zahrada, zdraví a styl, rodina. Našimi dalšími službami jsou kampaně na míru: Bannerové kampaně, PR kampaně, Content marketing (tvorba obsahu), Soutěže, Testy, Kampaně s podporou…

Channel Partners, s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Střední (21-100 zaměstnanců)

a kam směřujeme? Jsme na trhu od roku 2009, kdy jsme začínali prvním projektem O2 a hned toho roku jsme se umístili mezi TOP 5 distributory O2 v ČR. Za tu dobu jsme se rozrostli tak, že nyní máme 7 samostatných divizí, které zahrnují telekomunikační, bankovní, energetické, technologické a finanční služby. K tomu vedle konzultativního obchodu…

CREAMAX s.r.o.

Typ společnosti: Personální agentura Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Spolupracujeme s německou personální agenturou UBT Unternehmensberatung Tiedtke, která již více než 8 let úspěšně zprostředkovává pracovní místa v SRN.

ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Akciová společnost Velikost společnosti: Velká (101-1000 zaměstnanců)

Jsme velká dopravní společnost s dlouholetou tradicí. Společnost staví na detailních znalostech potřeb svých zákazníků, týmu vzdělaných a vysoce kvalifikovaných zaměstnanců.

Culinari art s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Společnost provozuje zavedeny zamecky hotel 40 minut od Hlavniho mesta Prahy. Provoz hotelu je již 13 let a ma jiz svou zavedenou klientelu .

CULTRA PRAHA s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

dovoz květin a rostlin, velkoobchod, maloobchod