Vyhledávání v seznamu firem

Ulehčete si hledání společností, které nabízejí zaměstnání nebo výběrová řízení s Aulinks.cz.
Připravili jsme pro Vás seznam firem, který ulehčí Vaši orientaci mezi zaměstnavateli a dodavateli.
Vyhledávejte firmy, zasílejte své cílené životopisy nebo využijte náš propracovaný systém komunikace pro snazší hledání zaměstnání.

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Vyhledat společnost

Omlux Reality, s.r.o.

Pracovní nabídky: 1 Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Omlux Reality, s.r.o. je společnost spravující nový sportovní areál Golf Park Lhotka. Sportovní areál je otevřený od poloviny Května 2016.

Optiform, s.r.o

Pracovní nabídky: 1 Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Velká (101-1000 zaměstnanců)

Jsme společnost Optiform, s.r.o., člen rozrůstající se značky Great Food. Fast a specializujeme se na asijskou kuchyni. Firma se zabývá rozvozem čerstvého jídla, kompletními cateringovými službami.

OPTIMA DAX s.r.o.

Pracovní nabídky: 1 Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

OPTIMA DAX s.r.o - servisní centrum, poskytuje profesionální služby v oblasti servisu výpočetní a mobilní techniky. Provádíme mimozáruční servis všech značek a modelů notebooků, tabletů, mobilních telefonů, LCD monitorů, televizorů, projektorů, tiskáren a další elektroniky.

O2 Czech Republic s.r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Velmi velká (1001 a více zaměstnanců)

Snažíme se spojovat možnosti technologií s přáními lidí a potřebami firem. Díky našim produktům a službám inspirujeme, motivujeme a povzbuzujeme lidi k úspěchům a k novým objevům každý den. Pomáháme jim rozvíjet jejich potenciál a sdílíme s nimi jejich radost.

ogetech

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Veřejná obchodní společnost Velikost společnosti: Střední (21-100 zaměstnanců)

1) Engineers 2) Technicians, 3) Managers, 4) Operators 5) Chefs 6) Medical Workers, 7) Geologist, 8) 1st mate, 9) Rig Workers 10) Geologist 11) Safety Officers 12) 1st Engineer 13) Offshore Workers 14) marine workers e.t.c

OLZOR - auto s. r. o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Firma zabývající se mezinárodní dopravou přes 25 let. Jezdíme převážně do Ruské federace, dále do Německa, na Slovensko.

Ontara Finance Czech

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: OSVČ Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Pomáháme podnikatelům v jejich aktivitách, rozvoji jejich podnikání i v osobních potřebách. Podporujeme, radíme, optimalizujeme a budujeme. Tvoříme také celé podnikatelské projekty na klíč.

ORBIT MERRET, spol. s r.o.

Typ společnosti: Přímý zaměstnavatel Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Český výrobce panelových měřících přístrojů, více než 20let se zabývá vývojem, výrobou a prodejem digitálních měřících přístrojů, převodníků signálu, bargrafů, velkoplošných displejů a vyjímečného PLC systému.

OTTO Czech s.r.o.

Typ společnosti: Personální agentura Forma společnosti: Společnost s ručením omezeným Velikost společnosti: Malá (1-20 zaměstnanců)

Firma OTTO Czech s.r.o. je personální agentura, která zprostředkovává zaměstnání v zahraničí. Mateřská společnost OTTO holding B.V. patří již více než 15 let mezi 4 největší personální agentury v Nizozemí a zaměřuje se především na dočasné přidělování kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců do velkých průmyslových společností v Holandsku,…