Pomocný pracovník do výrobny

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Lokalita: Jihočeský kraj Profese: Řemesla a manuální práce Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek, Práce na směny Datum nástupu: Ihned Vhodné pro: Absolventy
Zobrazit v jazyce:

Pro společnost, která se zabývá výrobou pečiva, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Pomocný pracovník-ce do výrobny. Místo výkonu práce Jihočeský kraj, možnost zajištění ubytování - zdarma, nástup možný IHNED.

Náplň práce

  • práce a úklid dle pokynu nadřízeného

  • práce na lince

  • pracovní prostředí se zvýšenou teplotou

Požadujeme

  • praxe na stejné nebo obdobné pozici – výhodou

  • potravinářský průkaz - podmínkou

  • čistý rejstřík trestů

  • zodpovědný přístup

  • flexibilita a samostatnost

  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak

  • znalost českého jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • nástup možný ihned

  • lokalita pracoviště Jihočeský kraj

  • ubytování je hrazeno

  • finanční ohodnocení dle výkonu

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Europa recruitment