LABORATORNÍ TECHNIK

AC Jobs, s.r.o.

Plat: Od 16000 CZK Lokalita: Královéhradecký kraj Profese: Chemie a potravinářství Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Jste absolventem střední nebo vysoké školy ideálně technického zaměření? Máte praxi na pozici technika v laboratoři či laboranta? Je Vaše angličtina na pokročilejší úrovni a chcete se v jazyce nadále zdokonalovat?

Náplň práce

  • testování nových i stávajících materiálů ve výrobě

  • studium technické dokumentace

  • reportování výsledků zkoušek

  • zpracovávání protokolů

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání

  • praxi na podobné pozici

  • anglický jazyk na pokročilé úrovni

  • zodpovědnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení

  • bonusy, prémie

  • zaměstnanecké benefity – týden dovolené navíc

  • možnost pracovat v nadnárodní prosperující společnosti

  • nástup ihned

  • místo výkonu práce: okres Trutnov

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Denisa Ondrušová