Programátor pro mobilní aplikace - Android, iOS

Avangarda spol. s r.o.

Lokalita: Hlavní město Praha Profese: IT vývoj SW Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 2 let Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Hledáme nového kolegu na pozici: Programátor pro mobilní aplikace - Android, iOS

Náplň práce

  • vývoj aplikací pro tablety a chytré mobilní telefony

  • analýza a návrh SW řešení

  • vedení technické dokumentace

  • sledování nových technologií na trhu mobilních telefonů

Požadujeme

  • zkušenosti s vývojem pro mobilní zařízení Android a iOS

  • velmi dobrá znalost platformy Android a iOS

  • analytické a koncepční myšlení.

  • velmi dobré komunikační schopnosti

  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení

  • profesní růst (školení, semináře, literatura)

  • pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • jazykové kurzy

  • sportovní akce

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Petra Pavlištíková