Obchodní zástupce - Praha

ALLBAUTECH s.r.o.

Plat: Od 20000 CZK Lokalita: Praha, Hlavní město Praha, Středočeský kraj Profese: Obchod - prodej a nákup, Služby Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek, Flexibilní pracovní doba Praxe: 1 let Datum nástupu: Po dohodě Vhodné pro: Absolventy, Živnostníky
Zobrazit v jazyce:

Společnost Allbautech s.r.o. - která zajišťuje výrobu, montáž a prodej bazénů. Poskytuje služby s individuálním přístupem při montáži zastřešení a údržby bazénů. Firma působící na Slovensku a nově v České Republice s tradicí a dodržováním Evropských standardů. Hledá obchodního zástupce pro oblast Středočeský kraj a hlavní město Praha.

Náplň práce

  • samostatná obchodní práce - prezentace výrobků a služeb u zákazníka přímá komunikace se zákazníkem a následný prodej

  • spoluúčast na tvorbě lokální reklamy

  • plánování, řízení a dohled při realizaci staveb

  • zajišťování služeb spojené s údržbou bazénů

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou

  • dobré komunikační schopnosti

  • zkušenost s obchodováním

  • uživatelská znalost MS Office

  • aktivní přístup k práci

  • zodpovědnost

  • spolehlivost

  • časová flexibilita

  • organizační schopnosti a týmového ducha

  • ŘP. sk B

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání

  • dobré ohodnocení

  • program firemního vzdělávání

  • zaměstnanecké slevy

  • mobilní telefon

  • přátelský kolektiv

Poznámky

Z důvodu velkého zájmu budeme kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří na základě zaslaných dokumentů postoupí do dalšího kola výběrového řízení. V případě pokud Vás nekontaktujeme do 2 týdnů od zaslání životopisu a motivačního dopisu, dali jsme přednost jiným uchazečům.

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Lidiya Ignatuková