Řidič VZV RETRAK

Europa Workintense spol. s r.o.

Plat: Od 18480 CZK Lokalita: Středočeský kraj, Tuchoměřice Profese: Doprava a logistika Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti Typ úvazku: Plný úvazek, Práce na směny Datum nástupu: Po dohodě Vhodné pro: Absolventy, Živnostníky
Zobrazit v jazyce:

Přijmeme zaměstnance na pracovní pozici Řidiče VZV do mezinárodní logistické společnosti. Nabízíme pracovní úvazek na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření hlavního pracovního poměru. Místo pracoviště - Tuchoměřice, v okolí Prahy. Možnost zajištění ubytování. Odměna je ve výši 110,- Kč/hod. Pracovní pozice je vhodná pro cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU. Pro výkon práce je podmínkou platný potravinářský průkaz, který je možné získat při vstupní lékařské prohlídce. Nástup na pozici Řidiče VZV je možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce

  • manipulace se zbožím

  • naskladňování a vyskladňování zboží

  • zakládání zboží do regálů za pomoci VZV do výšky až 12 metrů

  • práce se skenovacím zařízením

  • expedice a přesun palet za pomoci retrák dle zadání

  • plnění úkolů dle nařízení vedoucího

Požadujeme

  • SŠ vzdělání

  • platné oprávnění řidiče VZV - Retrak a praxi min. 2 roky - podmínkou

  • znalost práce se skenerem

  • čistý trestní rejstřík

  • platný potravinářský průkaz

  • zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost

  • manuální zručnost

  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • zaškolení po dobu čtyř dnů

  • dlouhodobou práci v České republice

  • práci v teplém skladu

  • možnost zajištění ubytování

  • místo výkonu práce - Tuchoměřice, Středočeský kraj (cca. 22km od Prahy)

  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří hledají práci v okolí Prahy a práci v České republice a občany států EU

Poznámky

Oksana Linertová

Telefonní číslo:

+420 777 790 633

Viber:

o.linertova@workintense.cz

Skype:

o.linertova.workintense

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Oksana Linertova