Kontrolor v oblasti operativního nákupu

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Lokalita: Plzeňský kraj, Plzeň Profese: Obchod - prodej a nákup Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 2 let Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Hledáme nového kolegu na pozici: Kontrolor v oblasti operativního nákupu

Náplň práce

  • kontrola nákupních dat z pohledu správného značení nakupovaného zboží

  • obeznámení se s interním kódováním materiálu a popisem jednotlivých materiálových kategorií

  • dohledávání konkrétního typu výrobku a jeho popisu na internetu

  • kontrola klasifikace zboží pomocí interního kódování

  • návrh a realizace zlepšovacích opatření k odstraňování chyb

Požadujeme

  • znalost němčiny výhodou

  • zkušenost z oblasti operativního nákupu

  • znalost práce MS Office - MS Excel, MS Access

  • znalost kódování materiálu výhodou

Nabízíme

  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti

  • systém firemního vzdělávání a školení

  • atraktivní finanční odměňování

  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Petra Pavlištíková