Účetní/Ekonom

GOOD WORKER s.r.o.

Lokalita: Středočeský kraj Profese: Účetní Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 1 let Datum nástupu: Po dohodě
Zobrazit v jazyce:

NÁPLŇ PRÁCE

  • vedení účetního oddělení
  • komplexní zajišťování účetních operací
  • zpracování měsíčního daňového přiznání k DPH
  • komunikace s FÚ
  • komunikace daňovým poradcem
  • příprava podkladů pro finanční audit
  • zajišťování inventur a zúčtování jejich výsledků
  • reporting pro vedení firmy

POŽADUJEME

  • zkušenosti s účetnictvím výrobního podniku výhodou
  • znalost daňových zákonů a účetních předpisů
  • znalost účetních postupů a provedení účetní uzávěrky
  • vedení a motivace podřízených pracovníků
  • znalost PC – MS Office(Excel, Power Point)
  • schopnost zvládání stresových situací
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • časovou flexibilitu

NABÍZÍME

  • zázemí a stabilitu silné společností
  • odpovídající platové ohodnocení
  • závodní stravování
  • firemní akce
  • bonusy a benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební telefon

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz