PRIMÁŘ DĚTSKÉHO ODDĚLEN

AC Jobs, s.r.o.

Plat: Od 80000 CZK Lokalita: Olomoucký kraj Profese: Zdravotnictví a farmacie Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Jste zkušeným pediatrem s otevřeným přístupem k novým příležitostem? Jste považovaná/ý za spolehlivého a schopného lékaře, máte přirozenou autoritu i organizační talent?

Náplň práce

  • Vedení dětského oddělení v nemocnici

  • Zodpovědnost za fungování menšího týmu lékařů

  • Ambulantní i lůžková péče o děti od 6 měsíců do 19 let.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru

  • Praxe v oboru pediatrie

  • Atestace II. stupně nebo specializovaná způsobilost

  • Řídící schopnosti

  • Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Motivační platové ohodnocení

  • Finanční bonusy

  • Práci v moderním, pěkném prostředí

  • Přátelský kolektiv

  • Příspěvek na stravování

  • Příležitosti k dalšímu vzdělávání

  • Vhodné i pro relokaci – možnost zajištění ubytování

  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Denisa Ondrušová