Brigáda dle vašich časových možností, s výplatou každý týden

Zavoláme, s.r.o.

Lokalita: Brno Profese: Administrativa, Ekonom/ka, Služby Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek, Flexibilní pracovní doba, Práce z domova, Praxe a stáže Datum nástupu: Ihned Vhodné pro: Absolventy, Zdravotně postižené
Zobrazit v jazyce:

Náplň práce

Telefonické oslovonání klientů a informování jich o změnách, které aktuálně probíhají na jejich stávajících pojištěních. Nejedná se o žádnou nabídku či prodej. Vašim úkolem je pouze sjednat zcela čistě informativní schůzku mezi klientem a již konkrétním vedoucím poradcem.

Zkušenosti nejsou potřeba, na vše Vás rádi zaškolíme a se vším ochotně pomůžeme.

Požadujeme

Spolehlivost, příjemné vystupování, dochvilnost a komunikativnost

Nabízíme

Benefity, firemní akce, motivační soutěže, firemní telefon, moderní prostory v samotném centru města

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Andrea Kynclová