Senior Asistent(ka) Provozního oddělení

GOOD WORKER s.r.o.

Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Asistent/ka Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 1 let Datum nástupu: Po dohodě
Zobrazit v jazyce:

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • Řešit a zodpovídat za vybrané administrativní agendy v informačním SW (databáze školení,personálních údajů atd.)
  • Asistence fakturantce při zpracování faktur (podklady, tvorba faktur v informačním SW atd.)
  • Poskytovat administrativní podporu manažerům a technikům
  • Podílet se na dalších organizačních a administrativních činnostech dle potřeby

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti administrativy a organizačních činností
  • Komunikativnost
  • Iniciativnost a zaměření na výsledek!

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce:  Praha
  •  Rozvojové vzdělávání
  •  Možnost samostatně plánovat svoji práci
  • nástup na pozici Senior Asistent(ka) Provozního oddělení možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
  • bonusový systém odměňování
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)

Pracovní doba:

  • Flexibilní pracovní doba a samostatné plánování práce

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz