ÚČETNÍ HLAVNÍ KNIHY S NJ

AC Jobs, s.r.o.

Plat: Od 30000 CZK Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Ekonom/ka Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Domluvíte se německy a chcete jazyk při své práci využívat? Baví Vás účetnictví a máte v tomto oboru již nějakou praxi? Rádi byste pracovali pro významnou mezinárodní společnost?

Náplň práce

  • kompletní účetnictví hlavní knihy dle mezinárodních standardů

  • zpracování měsíčních, kvartálních a ročních závěrek

  • reporting, vystavování dokumentů pro auditory

  • spolupráce na zlepšení a zjednodušení procesů

  • mentoring junior účetních, každodenní komunikace v NJ

Požadujeme

  • komunikativní znalost NJ podmínkou + znalost AJ

  • praxe na účetní pozici podmínkou

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • znalost SAP výhodou

  • pečlivý, zaměřený na detail

Nabízíme

  • možnost karierního postupu

  • týden dovolené navíc

  • pružná pracovní doba

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • cafeterie

  • ísto výkonu práce: Praha

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Denisa Ondrušová