Skladník/Manipulant až 140,-Kč/hod

McROY Czech, s.r.o.

Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Skladník Typ smluvního vztahu: Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

McRoy Czech ve spolupráci s nejznámějším e-shopem v ČR nabízejí pracovní příležitost pro mnohé z Vás. Našimi přednostmi jsou: férové jednání, nadstandardní finanční ohodnocení, poskytnutí stabilních směn, týdenní zálohy, vánoční zaměstnanecké slevy, soutěže o hmotné ceny a snídaně zdarma.

Nabízíme

  • výborné platové podmínky až 140,-Kč/hod

  • docházkové a výkonnostní bonusy

  • každý týden soutěž o hmotné ceny

  • vánoční zaměstnanecké slevy

  • možnost krátkodobé i dlouhodobé brigády

  • spolupráci na DPP/DPČ

  • vyplácení týdenních záloh

  • od poloviny listopadu snídaně zdarma

  • profesní růst na pozici Team leadera

  • místo výkonu práce: Praha - Horní Počernice

Náplň práce

  • manipulace se zbožím ve skladu

  • příjem, skenování, potvrzování, balení či výdej zboží

  • přispívání k plynulému provozu skladu

Požadujeme

  • základy práce s PC

  • spolehlivost, samostatnost

  • manuální zručnost

  • ochotu pracovat

  • bezúhonnost

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Eliška Váchalová
E-mail: erik.svarcbach@mcroygroup.com