Poradce/-kyně pro rodinné finance

Finanční Institut s. r. o.

Plat: Od 25000 CZK Lokalita: Chrudim, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha Profese: Obchod - prodej a nákup Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Poradce pro rodinné finance. Sjednáme vám 30-40 schůzek s novými klienty každý měsíc. Vaše ohodnocení bude 25tis-50tis Kč/měsíčně (fixní složka v období zaškolování 25.000,-Kč.+provize), zázemí pobočky (PC, internet, tisk). Pro šikovné uchazeče potenciál kariérního růstu na vedoucí pozice na nově otevíraných pobočkách po celé ČR.Zašlete CV s fotkou Finanční Institut s.r.o.

Náplň práce

  • Poradce pro rodinné finance. Sjednáme vám 30-40 schůzek s novými klienty každý měsíc. Vaše ohodnocení bude 25tis-50tis Kč/měsíčně (fixní složka v období zaškolování 25.000,-Kč.+provize), zázemí pobočky (PC, internet, tisk). Pro šikovné uchazeče potenciál kariérního růstu na vedoucí pozice na nově otevíraných pobočkách po celé ČR.Zašlete CV s fotkou

  • Finanční Institut s.r.o.

Požadujeme

  • chuť se vzdělávat a učit se nové věci

  • uživatelská znalost PC

  • spolehlivost, cílevědomost

Nabízíme

  • motivující ohodnocení: fixní sazba + motivační bonusy

  • odborná zaškolení pracovníků ke zvýšení úspěšnosti

  • stabilní zázemí společnosti

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Michaela Daňková