Slovensky mluvící operátor zákaznického servisu

Avangarda spol. s r.o.

Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Služby, Operátor Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti, Práce na živnostenský list Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek, Práce na směny, Flexibilní pracovní doba Datum nástupu: Ihned Vhodné pro: Absolventy, Živnostníky, Lidé vyžadující bezbariérový přístup
Zobrazit v jazyce:

Mluvíte výborně slovensky? Máte zájem o práci v zákaznickém servisu? Chcete práci ihned? Tak neváhejete a oslovte nás. Hledáme pracovníky do nově vznikajícího zákaznického centra v Praze.

Náplň práce

  • Telefonická podpora pro slovensky mluvící klienty

  • Pomoc zákazníkům a řešení klientských komplikací přes telefon

  • Evidence požadavků, provedených aktivit i hovorů do informačního systému

  • Příjem servisních zakázek od zákazníků

  • Zpětné kontaktování zákazníků a ověřování správnosti údajů

Požadujeme

  • Slovenský jazyk na pokročilé úrovni

  • Vstřícné vystupování

  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

  • Pozitivní přístup k práci

  • Zkušenosti se zákaznickým servisem výhodou (ne podmínkou)

  • Zvládání stresových situací

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní společnosti

  • Dobré platové ohodnocení

  • Týden dovolené navíc

  • Moderní pracovní prostředí v Praze

  • Kurzy a školení s mezinárodní akreditací

  • Práce v mladém týmu

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Avangarda