Pomocný dělník do pekárny

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Řemesla a manuální práce Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce Typ úvazku: Plný úvazek, Práce na směny Datum nástupu: Po dohodě
Zobrazit v jazyce:

Hledáme uchazeče s praxí na pozici: Pomocný dělník v pekárně, společnost se zabývá velkovýrobou pečiva. Tato provozovna se nachází v Praze. Možnost zajištění ubytování, nástup po dohodě.

Nabízíme

  • dlouhodobá práce

  • místo výkonu práce – Praha

  • odpovídající platové ohodnocení

  • nástup po dohodě

Požadujeme

  • min. vyučení v oboru

  • praxe ve stejné nebo obdobné pozici - výhodou

  • čistý trestní rejstřík, potravinářský průkaz - nutností

  • manuální zručnost, spolehlivost

  • smysl pro čistotu a pořádek

  • dobrý zdravotní stav

  • ochota pracovat ve směnném provozu

Náplň práce

  • manuální práce u výrobního pásu

  • práce v prostředí se zvýšenou teplotou

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Europa recruitment