Inženýr / ka kvality- zákazníci

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Lokalita: Plzeňský kraj, Plzeň Profese: Kvalita a kontrola jakosti Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 2 let Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Hledáme vhodného kandidáta do mezinárodní společnosti na pozici: Inženýr / ka kvality- zákazníci

Náplň práce

  • Sledovat kvalitu výrobků - vést statistiku jejich výsledků a zavádět, sledovat a vyhodnocovat nápravná opatření a podávat návrhy na zlepšení výrobního procesu

  • Zpracování interních reklamací, spolupráce s ostatními odděleními v projektových týmech

  • Koordinovat a provádět všechna opatření k zabezpečení kvality, projektů přidělených tomuto místu dle předem zadaných termínů.

  • Provádět dohled nad výrobními aktivitami. Provádět kontrolní práce.

  • Připravovat podklady pro interní a externí audity

Požadujeme

  • AJ aktivní komunikace

  • Praxe v oblasti kvality - min. 2 roky

  • PC - uživatelsky, SAP výhodou

  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou

  • Znalost QM systému (ISO, VDA, TS 16949) výhodou

Nabízíme

  • Možnost odborného růstu

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Lákavé firemní benefity - závodní stravování,

  • penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené...

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Petra Pavlištíková