Pomocný operátor

Europa Workintense spol. s r.o.

Plat: Od 11760 CZK Lokalita: Středočeský kraj, Tuchoměřice Profese: Doprava a logistika Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti Typ úvazku: Plný úvazek, Práce na směny Datum nástupu: Po dohodě Vhodné pro: Absolventy, Živnostníky
Zobrazit v jazyce:

Pro mezinárodní logistickou společnost, poskytující služby v Evropě a Asii přijmeme vhodné uchazeče na pozici - Pomocný operátor. Místo výkonu práce v Tuchomeřicích, Praha - západ. Možnost zajištění ubytování. Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Mzda od 70 až 80 Kč/hod. Nástup na pozici Pomocný operátor je možný ihned nebo po dohodě. Pracovní pozice je vhodná pro cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU.

Náplň práce

  • štítkování, etiketování, kolkování a balení palet

  • expedice zboží podle objednávkových listů

  • úkoly dle pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • praxe ve skladu na pozici operátora – výhodou

  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak

  • čistý trestní rejstřík

  • manuální zručnost, pečlivost

  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • dlouhodobou práci v České republice

  • možnost práce na hlavní pracovní poměr (HPP)

  • 4 denní zaškolení

  • místo výkonu práce Tuchoměřice, Středočeský kraj (Praha - západ)

  • nástup možný ihned

  • možnost zajištění ubytování.

  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice a občany států EU

Poznámky

Oksana Linertová

Telefonní číslo:

+420 777 790 633

o.linertova@workintense.cz

Skype:

o.linertova.workintense

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Oksana Linertova