OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČÍ S ARABŠTINOU

AC Jobs, s.r.o.

Plat: Od 30000 CZK Lokalita: Jihomoravský kraj Profese: Obchod - prodej a nákup Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Jste obchodník tělem i duší a lákají Vás zahraniční trhy? Ovládáte arabský a anglický jazyk na pokročilé úrovni a rádi byste je ve své práci používali? Jste cílevědomí, flexibilní a rádi cestujete?

Náplň práce

  • Zodpovědnost za zahraniční obchody mimo Evropu

  • Akvizice nových zákazníků v zahraničí

  • Zodpovědnost za prodej produktů

  • Plnění ročního prodejního plánu

  • Reprezentace společnosti na obchodních jednáních

  • Sledování trendů v rámci trhu a přehled o konkurenci

Požadujeme

  • Zkušenosti s obchodní činností PODMÍNKOU

  • Znalost arabského a anglického jazyka na pokročilé úrovni

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

  • Tah na branku, motivace a smysl pro obchod

  • Ochota cestovat a dále se rozvíjet

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní práce v prosperující společnosti

  • Motivující finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • Služební automobil i pro soukromé účely

  • Mobilní telefon a notebook

  • Příspěvky na stravování

  • Místo pracoviště: Jihomoravský kraj

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Denisa Ondrušová