Závozník. Coca–Cola. Práce v Praze – Horní Počernice

Europa Workintense spol. s r.o.

Plat: Od 20000 CZK Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Doprava a logistika Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 1 let Datum nástupu: Ihned Vhodné pro: Absolventy
Zobrazit v jazyce:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • pomoc s nakládkou a vykládkou kamionu
  • nápomoc řidiči při rozvážení

POŽADUJEME PO BUDOUCÍM ZAMĚSTNANCI:

  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní lékařské prohlídce)
  • čistý trestní rejstřík
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů
  • flexibilita – v případě potřeby  - záskok na obdobné pozici
  • fyzická zdatnost
  • samostatnost a zodpovědnost

NABÍZÍME BUDOUCÍMU ZAMĚSTNANCI:

  • dlouhodobá práce v Praze
  • stabilní pracoviště ve společnosti Coca-Cola
  • místo výkonu práce: Praha – Horní Počernice
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr)
  • nástup na pozici Závozník možný ihned nebo po dohodě

MZDA, FINANČNÍ PODMÍNKY:

  • mzda Závozník od 100 Kč/hod.
  • výdělek až 20 000 Kč/měsičně

PRACOVNÍ DOBA:

  • 8-10 h, pracovní dny

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz