Balič v potravinářské výrobě

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Lokalita: Ústecký kraj Profese: Řemesla a manuální práce Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce Typ úvazku: Plný úvazek, Práce na směny Datum nástupu: Po dohodě
Zobrazit v jazyce:

Hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Balič v potravinářské výrobě s místem výkonu práce Ústí nad Labem. Možnost zajištění ubytování, dlouhodobá práce s přechodem na hlavní poměr, nástup po dohodě.

Náplň práce

  • práce u výrobní linky

  • balení produktu, dle požadavků zaměstnavatele

  • kontrola výrobku, zda nemají vady apod.

Požadujeme

  • praxe na stejné nebo obdobné pozici – výhodou

  • čistý trestní rejstřík

  • dobrá fyzická zdatnost, dobrý zrak

  • manuální zručnost, spolehlivost

  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti

  • finanční ohodnocení dle výkonu

  • místo výkonu práce Ústí nad Labem

  • zajišťujeme ubytování

  • nástup možný po dohodě

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Europa recruitment