Poradce/-kyně pro rodinné finance

Finanční Institut s. r. o.

Plat: Od 25000 CZK Lokalita: Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj Profese: Finanční poradce/kyně Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Ihned Vhodné pro: Absolventy, Živnostníky
Zobrazit v jazyce:

Finanční Institut je společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance.

Náplň práce

  • Hledáme poradce pro rodinné finance. Nabízíme fixní mzdu 25 000,- Kč v období zaškolování + provize, navolané schůzky z call-centra, školení a podpora ze strany společnosti zdarma, zázemí pobočky (PC, internet, tisk). Nejsme MLM, nemusíte si shánět klienty a spolupracovníky sami. Pro šikovné uchazeče potenciál kariérního růstu. Zašlete životopis s fotkou na email: personalni.oddeleni@financni-institut.cz

  • Finanční Institut

Požadujeme

  • chuť se vzdělávat a učit se nové věci

  • uživatelská znalost PC

  • spolehlivost, cílevědomost

Nabízíme

  • motivující ohodnocení: fixní sazba + motivační bonusy

  • odborná zaškolení pracovníků ke zvýšení úspěšnosti

  • stabilní zázemí společnosti

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Michaela Daňková