Specialista prodeje - Stavebniny

Europa Workintense spol. s r.o.

Lokalita: Ústí nad Labem Profese: Obchod - prodej a nákup Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici: Specialista prodeje - Stavebniny

Náplň práce

  • Prodejce zprostředkovává přímý prodej zboží směrem k zákazníkovi

  • Poskytuje zákazníkovi informace o nabízeném sortimentu společnosti

  • Kontroluje a vkládá data do interního systému/zaznamenává

  • Vystavuje doklady dle směrnic společnosti, fakturuje

  • Dohlíží na udržování stavu skladových zásob

  • Zajišťuje dopravu zboží směrem k zákazníkům

  • Připravuje pro zákazníka cenovou nabídku na poptávaný materiál

Požadujeme

  • Zkušenost s prodejem zboží na pokladně

  • Praxi s výše uvedenou náplní práce

  • Uživatelská znalost práce na PC

  • Dobré komunikační a prodejní dovednosti

  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Fixní plat + motivující finanční ohodnocení

  • Příspěvek na stravování - stravenky

  • Firemní akce pro zaměstnance

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Alena Sojková