Dělník výroby zastřešení - Zkružovač, Hořovice

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Lokalita: Hořovice Profese: Výroba a průmysl Typ smluvního vztahu: Dohoda o provedení práce Praxe: 1 let Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Přední výrobce bazénů a zastřešení v Evropě i ve světě přijme do svého kolektivu nové zaměstnance na pozici: Dělník výroby zastřešení - Zkružovač s místem výkonu práce Hořovice. Možnost zajištění ubytování, dlouhodobá spolupráce.

Náplň práce

  • příprava materiálu dle technické dokumentace

  • výroba a zkroužení hliníkových profilů dle zadaných hodnot na základě technických výkresů a požadavků zákazníka

Požadujeme

  • vyučení v oboru zpracování plastů a kovů

  • orientace a znalost technických dokumentů a výkresů

  • fyzická zdatnost

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • pracovní úvazek od března do listopadu

  • moderní zázemí prosperující firmy

  • zajištění ubytování zdarma

  • nástupní plat 65,-/hod, po zaučení 70-75,-/hod

  • příplatky dle výkonu práce

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Europa recruitment