Administrativní pracovník s AJ a NJ

GOOD WORKER s.r.o.

Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Administrativa Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Po dohodě
Zobrazit v jazyce:

NÁPLŇ PRÁCE

  • poskytování podpory pro dodavatele,
  • kontrola údajů o dodavatelích v systému
  • písemná i telefonická komunikace se zahraničními klienty
  • sledovat stanovené termíny dodavatelů a vyřizovat upomínky

POŽADUJEME

  • pokročilou znalost německého a anglického jazyka
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • aktivní přístup ke klientům, orientace na cíl
  • zkušenost z administrativního prostředí, klientského centra, velkou výhodou!
  • velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost

NABÍZÍME

  • atraktivní platové podmínky
  • systém vzdělávání
  • příležitost pro osobní, profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • pružná pracovní doba)
  • zázemí stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz