Elektrotechnik, servisní technik. Brno

MEDIPO-ZT, s.r.o

Plat: Od 20000 CZK Lokalita: Brno Profese: Technické profese, Servisní technik, Elektromechanik, Elektrotechnik Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 0 let Datum nástupu: Ihned Vhodné pro: Absolventy
Zobrazit v jazyce:

Náplň práce

-montáž výrobků, montáž meteostanic v terénu -návrh a oživení el. obvodů. -nastavování IP zařízení (kamery, modemy atd) -spolupráce na vývojových projektech -vývoj nového produktu -zodpovědnost za aktuálnost technické dokumetace

Požadujeme

-SŠ/VŠ zaměření elektro -znalost PC, Office -čtení, používání a zapisování elektro-technické dokumentace -časová flexibilita -znalost v oboru slaboproud vítaná -odborná způsobilost podle vyhl. 50/1978 Sb. § 5,6 výhodou -pokročilá znalost práce na PC výhodou (znalost operačních systémů, HW, nastavování IP adres a orientace v sítích.) -ochota pracovat v terénu -základní znalost Anglického jazyka, pro orientaci v technické dokumentaci, komunikativní úroveň není nutná -samostatnost a odpovědnost -řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme

-zázemí stabilní společnosti -rozmanitou práci -motivující finanční ohodnocení -práci v mladém kolektivu

Poznámky

životopis můžete zaslat na info@medipo.cz

Kontakt:

MEDIPO-ZT s.r.o.
Ing. Jiří Podhorský
Kohoutova 24 , 613 00 Brno
tel: +420 605 910 374
www: medipo.cz

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Jiří Podhorský