Rozpočtář, obchodní zástupce

PANEL-PROJEKT s.r.o

Plat: Od 20 CZK Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Stavebnictví, reality Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Zavedená stavební a obchodní společnost PANEL - PROJEKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici - rozpočtář, obchodní zástupce.

Náplň práce

  • příprava rozpočtu a podkladů pro výběrová řízení

  • kalkulace materiálu a služeb

  • vytváření strukturovaných nabídek

  • kontrola projektové dokumentace

  • obchodní jednání a komunikace s klienty

  • intenzivní vyhledávání nových zákazníkůobchodní jednání a komunikace s klienty

  • kanceláře firmy jsou na adrese Zlonice u Slaného

  • Požadujeme:

  • zkušenost v oblasti stavebnictví případně revitalizace panelových domů

  • minimálně SŠ stavebního zaměření

  • praxe v oboru minimálně 2 roky

  • vyřizováním standardní kancelářské agendy

  • zkušenosti s vedením obchodního jednání

  • velmi dobrá znalost práce na PC

  • extrémně zodpovědný přístup, přesnost, systematičnost a pečlivost, samostatnost

  • reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • velmi dobré zázemí úspěšné a stále se rozvíjející společnosti

  • zajímavou, kreativní a odpovědnou práci

  • mzdové ohodnocení dle znalostí a zkušeností, odměny dle výsledků

  • služební notebook, telefon, automobil

  • V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte požadované zkušenosti, zašlete nám strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na emailovou adresu info@panel-projekt.cz o naší firmě získáte informace na www.panel-projekt.cz

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Jitka Vorlíčková