Skladník Wakestone – práce v Praze, Brigáda

Europa Workintense spol. s r.o.

Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Skladník Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • manipulace se zbožím, příprava k expedici
  • lepení štítků
  • kolkování alkoholu

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici Skladník
  • praxe ve firmě Wakestone na pozici skladníka
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost, pracovitost
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce v Praze-Zličín
  • Krátkodobá jistota práce ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zaučení možnost HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • práce v moderním skladě s nejmodernější technikou
  • nástup na pozici Skladníka dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici skladníka je 90 Kč/hod.
  • možnost ubytování
  • zálohy

Pracovní doba:

  • možnost předčasů
  •  možnost pracovat o víkendech
  • 8 hodinová pracovní doba

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz