Odborník na copywriting a content

E-Jobs Service

Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Copywriter, Online marketing, Marketingový manager Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti, Práce na živnostenský list Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek, Flexibilní pracovní doba Datum nástupu: Ihned Vhodné pro: Absolventy, Živnostníky
Zobrazit v jazyce:

Do našeho teamu hledáme kolegu/kolegyni na vytváření textů, překlady a podporu při tvorbě a vývoji evropského pracovního portálu Aulinks.cz. Odpovídejte přes Aulinks.cz nebo e-mail: i.rozman@ejobsservice.cz nebo volejte na: 722 945 858.

Náplň práce

  • vytváření obsahu webového prostředí

  • psaní článků, textů a blogu

  • tvorba online i offline marketingových materiálů

  • příprava obsahu a odesílání pravidelných newsletterů

  • sledování aktuálních trendů a zajímavostí

  • práce s informačními systémy (znalost systémů není nutná)

  • podíl na správě obsahu webových stránek

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • schopnost psaní textů

  • vynikající znalost českého jazyka a gramatiky, cit pro stylistiku (rodilý mluvčí češtiny)

  • flexibilita, kreativita, umění řešit naléhavé výzvy

  • schopnost práce v týmu

  • Uvítáme:

  • znalost cizích jazyků – především angličtina, ruština, němčina (případně další jazyky)

  • počítačová gramotnost

  • zkušenosti s překlady do češtiny

  • zkušenosti s copywritingem

  • zkušenosti s marketingem

  • znalost fungování sociálních sítí

  • schopnost vžít se do zákazníka

  • nadšení pro tvorbu online i offline kampaní

Nabízíme:

  • možnost osobního rozvoje

  • získání znalostí z oblasti tvorby webových stránek

  • aktivní využití cizích jazyků

  • přátelský, malý a mladý kolektiv

  • atraktivní finanční ohodnocení

  • nástup červen 2016 nebo podle dohody

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Ivan Rozman
E-mail: i.rozman@ejobsservice.cz