Účetní

TOKO AGRI a.s.

Plat: Od 13000 CZK Lokalita: Zlínský kraj Profese: Administrativa Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti, Práce na živnostenský list Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 3 let Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Náplň práce

  • samostatné vedení a kontrola skladové evidence
  • vystavení faktur
  • správa pohledávek
  • inventury skladových zásob
  • reporting pro obchodní řízení střediska

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru
  • znalost účetní a daňové problematiky
  • znalost základních účetních operací podvojného účetnictví, samostatné zaúčtování položek
  • schopnost samostatné práce
  • znalost tvorby kalkulací
  • znalost MS Office (především Excel)
  • znalost ekonomického Systému POHODA výhodou
  • časová nezávislost, flexibilita

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL, prémiové ohodnocení na základě dosažených výsledků, firemní benefity, systém vzdělávání, příjemný kolektiv a pracovní prostředí.

Místo výkonu práce: Rudice, okres UH

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Jitka Kořínková
E-mail: hr@toko.cz