Staniční sestra

Avangarda spol. s r.o.

Lokalita: Plzeňský kraj, Plzeň Profese: Zdravotnictví a farmacie, Zdravotní sestra Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek, Práce na směny, Částečný úvazek Datum nástupu: 12.2014 Vhodné pro: Absolventy
Zobrazit v jazyce:

Zdravotnická skupina působící v Německu a České Republice vyhlašuje výběrové řízení na pozici : Staniční sestra

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • příspěvky na rekreaci dětí

  • příspěvky na životní pojištění

  • příspěvek na stravování

  • mobilní telefon.

Náplň práce

  • Organizace práce

  • Hodnocení a kontrola práce zdravotnického nelékařského personálu

  • Odpovědnost za kvalitu poskytované zdravotní péče

  • Řízeného oddělení

Požadujeme

  • Němčina - mírně pokročilý B1

  • zakončené středoškolské vzdělání v oboru zdravotní sestra nebo nástavbové studium /DIS/

  • zodpovědnost

  • spolehlivost

  • empatické schopnosti

  • motivace a chuť pracovat v mezinárodním týmu

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Avangarda