Zedník - Stavení dělník, celá ČR

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Profese: Řemesla a manuální práce Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti, Práce na živnostenský list Typ úvazku: Plný úvazek, Práce na směny Praxe: 2 let Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Na naše stavby po celé České republice hledáme vhodné pracovníky na pozici Zedník - Stavební dělník. Praxe v oboru podmínkou, zajišťuje ubytování, nástup možný ihned.

Náplň práce

  • zednické, přípravné a dokončovací práce

Požadujeme

  • vyučen v oboru - výhodou

  • praxi na pozici zedníka, stavebního dělníka min. 1 rok

  • dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

  • český jazyk na komunikativní úrovni

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • motivační ohodnocení

  • systém bonusů za odvedenou kvalitní práci

  • jistota práce a výdělku

  • jistota zavedené společnosti

  • zajištění ubytování při práci mimo bydliště

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Europa recruitment