Specialista přepravy

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Plat: Od 24000 CZK Lokalita: Plzeňský kraj Profese: Doprava a logistika Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Po dohodě Vhodné pro: Absolventy
Zobrazit v jazyce:

Mezinárodní společnost s českou tradicí nabízí zajímavou pracovní příležitost v oboru logistiky.

Náplň práce

  • Budete řídit efektivní pohyb zboží v logistických sítích našich zákazníků za účelem zajištění dostupnosti materiálu.

  • Zajištění hladkého průběhu všech přeprav v každodenním provozu

  • podpora při hledání řešení a odpovědí na dotazy

Požadujeme

  • Odpovídající praktické zkušenosti z přepravního oboru a silné zaměření na služby zákazníkům

  • Schopnost rychle stanovit priority zároveň vstřícně a přátelsky komunikovat s cílem nalézt řešení

  • znalost aplikací MS Office

  • výborné komunikační dovednost

  • zájem o odvětví logistiky

Nabízíme

  • Firemní kultura

  • individuálního vzdělávání na podporu vašeho dalšího rozvoje.

  • Stravenky

  • 13 plat

  • mobilní telefon

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Petra Pavlištíková