Perspektivní uplatnění v centru zdravého životního stylu

Centrum zdravého životního stylu

Plat: Od 8000 CZK Lokalita: Královéhradecký kraj Profese: Obchod - prodej a nákup, Trenér obchodních dovedností, Služby Typ smluvního vztahu: Ostatní Typ úvazku: Flexibilní pracovní doba Datum nástupu: Po dohodě Vhodné pro: Absolventy, Živnostníky
Zobrazit v jazyce:

Do centra zdravého životního stylu hledáme 3-5 nových šikovných a příjemných lidí na práci v oblasti trenér zdravého životního stylu. Práce je vhodná jak na hlavní tak na vedlejší činnost

Náplň práce

Zaměřujeme se na oblast Vnitřní, vnější, sportovní výživy a také cílené výživy pro srdce. Pomáháme měnit životní styl lidí pomocí programů na regeneraci organismu, přibírání, hubnutí, detoxikaci těla, kondiční a sportovní programy včetně zákaznického servisu atd...

Požadujeme

Pracovitost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, kreativitu, asertivitu, komunikativnost, praxe v práci s lidmi vítána. Zájem o zdraví a pomoc lidem výhodou ne však podmínkou.

Nabízíme

Atraktivní nenáročnou práci v centru zdravého životního stylu. Flexibilní pracovní dobu, možnost kariérního růstu závislého na odvedené práci, zaškolení zdarma, práci v příjemném kolektivu mladých lidí a zajímavé finanční ohodnocení jak na vedlejší činnost(časová náročnost min. 10h týdně) výdělek od 8tisíc  tak na hlavní činnost(časová náročnost min. 25h týdně) výdělek od 20tisíc měsíčně.

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Petr Vaněk