Zámečník - Plzeňský kraj

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Lokalita: Plzeňský kraj Profese: Řemesla a manuální práce Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list Typ úvazku: Plný úvazek, Flexibilní pracovní doba Praxe: 1 let Datum nástupu: Po dohodě
Zobrazit v jazyce:

Pro stavební společnost se sídlem v Plzni hledáme zručné a časově flexibilní uchazeče na pracovní pozici Zámečník s místem výkonu práce pro Plzeňský kraj. Odpovídající platové ohodnocení, nástup po domluvě.

Náplň práce

  • zhotovovací práce stavebních zámečnických prvků

  • čtení z technické dokumentace

  • provádění montáží a opravy

Požadujeme

  • vyučení ve strojírenském nebo podobném technickém oboru

  • základní orientace v technických výkresech

  • předchozí praxe - výhodou

  • znalost práce s běžným nářadím

  • manuální zručnost

  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita

  • znalost práce s měřidly

Nabízíme

  • místo výkonu práce Plzeňský kraj

  • nástup ihned/dohodou

  • možnost zajištění ubytování

  • odpovídající platové ohodnocení

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Europa recruitment