Hledáme zdravotní sestru/dentální asistentku pro zavedenou a rozšiřující se stomatologickou kliniku SmileCentrum na Praze 9.

Smile Centrum s.r.o.

Lokalita: Hlavní město Praha Profese: Zdravotnictví a farmacie Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce Typ úvazku: Plný úvazek, Flexibilní pracovní doba Praxe: -1 let Datum nástupu: Ihned Vhodné pro: Absolventy, Živnostníky, Zdravotně postižené
Zobrazit v jazyce:

Hledáme zdravotní sestru/dentální asistentku pro zavedenou a rozšiřující se stomatologickou kliniku SmileCentrum na Praze 9. Zkušenost s asistencí zubnímu lékaři vítána, ale není nezbytnou podmínkou. Očekáváme schopnost týmové spolupráce, pečlivost a preciznost. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, mladý přátelský tým, práci s nejmodernějšími stomatologickými přístroji přímo na klinice. Nástup je po dohodě možný ihned. životopisy prosím zasílejte na kontakt: smilecentrumcz@gmail.com, tel. 774164605

zdravotní sestru/dentální asistentku

  • Zkušenost s asistencí zubnímu lékaři vítána, ale není nezbytnou podmínkou. Očekáváme schopnost týmové spolupráce, pečlivost a preciznost.

  • Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, mladý přátelský tým, práci s nejmodernějšími stomatologickými přístroji přímo na klinice.

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Vladyslav Ridchenko