SKLADNÍK

HL system, s.r.o.

Lokalita: Středočeský kraj Profese: Obchod - prodej a nákup Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 1 let Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Obchodní společnost zabývající se prodejem elektroinstalačního materiálu a rozváděčové techniky přijme zaměstnance na pozici skladníka.

Náplň práce

  • příprava zboží k expedici dle předchozích objednávek (kompletace a balení zboží)

  • vykládka zboží z kamionů a následné naskladnění (příjem a výdej zboží)

  • expedice zboží zákazníkům, přepravcům

Požadujeme

  • vzdělání SŠ nebo Odborné vyučení (technický obor)

  • praxe na obdobné pozici výhodou

  • uživatelská znalost práce na PC

  • pečlivost, spolehlivost, zručnost, fyzická zdatnost, trestní bezúhonnost

  • řidičské zkoušky pro VZV výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní a moderní společnosti

  • zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti

  • odpovídající mzdové ohodnocení

  • zaměstnanecké výhody

  • přátelský kolektiv

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Kateřina Krausová