Administrativní pracovník do skladu

Europa Workintense spol. s r.o.

Plat: Od 19000 CZK Lokalita: Ústecký kraj, Ústí nad Labem Profese: Administrativa Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Hledáme vhodného kandidáta do mezinárodní expediční společnosti na pozici: Administrativní pracovník do skladu

Náplň práce

  • vedení skladové evidence materiálu

  • zodpovědnost za chod kanceláře

  • kontrola správnosti účetních dokumentů

  • příprava podkladů pro účetnictví a vedení pokladny

  • správa a archivace dokumentů

  • komunikace s výrobou, sklady a účetní

Požadujeme

  • praxi na obdobné pozici ve výrobní strojírenské společnosti

  • základní znalost práce s PC (MS Excel a Word)

  • orientaci v technické dokumentaci

  • anglický jazyk výhodou

  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • práci pro stabilní českou společnost

  • zajímavé mzdové ohodnocení

  • příjemné pracovní prostředí

  • stravenky

  • zaškolení

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Alena Sojková