Záchranář/zdravotník

Avangarda spol. s r.o.

Lokalita: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Rokytnice nad Jizerou, Špindlerův Mlýn Profese: Zdravotnictví a farmacie, Záchranář Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek, Práce na směny Praxe: 1 let Datum nástupu: 12.2014 Vhodné pro: Absolventy
Zobrazit v jazyce:

Zdravotnická skupina působící v ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Záchranář/zdravotník

Náplň práce

  • péče o klienty

  • pečovatelská práce

  • zajišťuje nebo provádí bezpečné vyproštění

  • transport pacientů

  • zajišťuje bezpečnosti pacientů během transportu

  • vedení zdravotnické dokumentace

  • práce v terénu

Požadujeme

  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

  • záchranářský kurz (slaňování, lezení)

  • samostatné vystupování

  • rozhodnost a spolehlivost při plnění pracovních úkolů

  • odpovědnost a loajalitu

  • příjemné vystupování

  • ochotu se dále vzdělávat

  • Cizí jazyk - AJ,NJ výhodou

Nabízíme

  • adekvátní finanční ohodnocení

  • možnost dalšího odborného růstu

  • příspěvky na stravování

  • příspěvky na bydlení

  • přátelské pracovní prostředí

  • příspěvky na úrazové pojištění

  • podpora dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)

  • možnost ubytování

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Avangarda